loader image

شش دلیل مهم برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها

شش دلیل مهم برای سرمایه گذاری در استارت آپ ها

سرمایه گذاری در استارت آپ ها یکی بهترین و پربازده ترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری است. استارت آپ ها با توجه به مزایایی که دارند، در کمترین زمان سودآوری و بازدهی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران ایجاد می‌کنند.

در ادامه مهم‌ترین مزایای سرمایه گذاری در استارت آپ را برای شما عزیزان عنوان می‌کنیم. همراه با ما تا انتهای مقاله باشید.

مزایای سرمایه گذاری در استارت آپ ها برای سرمایه گذاران و سهامداران

  1. رشد سریع کسب و کار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استارت آپ ها، رشد و پیشرفت سریع آن‌ها است. این رشد سریع برای تبدیل شدن به سود یا بازگشت سرمایه شاید نیاز به کمی صبر داشته باشد. رشد سریع در کسب‌وکارهای جدید که سودآور هستند می‌تواند رسیدن به سود یا بازگشت سرمایه را در مسیر مناسب‌تری قرار دهد.

  1. بازاریابی آسان‌تر و بهتر

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای استارت آپ ها، استفاده از کاربران استارت آپ ها برای بازاریابی است. علاوه بر این جذاب بودن ایده‌ها، باعث جذب کاربران و مشتری‌ها در مدت زمان کوتاهی می‌شود. این نکته را می‌توانید در استارت آپ هایی مانند تاکسی‌های اینترنتی که با استفاده از کاربران، بازاریابی را انجام می‌دهند مشاهده کنید.

  1. بازدهی سریع و مطمئن

استارت آپ ‌‌ها نسبت به دیگر کسب‌وکارها بازدهی سریع تری دارند و این بازدهی سریع و قابل مشاهده‌ی استارت آپ ها، انگیزه مناسبی برای سرمایه‌گذاران به وجود آورده است.

  1. کارآفرینی و ایجاد شغل

استارت آپ ها می‌توانند به آسانی اشتغال ایجاد کنند. علاوه بر این برای ایجاد کارآفرینی، هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگران صنایع می‌پردازند.

بر اساس اعلام رئیس اتاق تعاون در شش ماهه دوم سال ۹۶ هزینه تولید یک شغل صنعتی ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است. این در حالی است که هزینه ایجاد شغل در تعاونی‌های از ۱۵ تا ۱۵۰ میلیون تومان برآورد شده است؛ اما هزینه تولید شغل در استارت آپ ها کمتر از ۱۵ میلیون تومان یا حتی زیر ۱۰ میلیون تومان برآورد می‌شود.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید هزینه ایجاد شغل در استارت آپ ها بسیار کمتر از سایر روش‌ها می‌باشد. این روش می‌تواند هم برای صاحبان کار و هم برای افراد جویای کار مزایای بسیاری داشته باشد.

  1. بهره‌مندی از تسهیلات مالی و غیرمالی

استارت آپ ها از تسهیلات مالی و غیرمالی بسیاری از سوی نهادهای دولتی و حکومتی بهره مند می‌شوند. این تسهیلات شامل معافیت‌های مالیاتی، تسهیلات بیمه‌ای، مشوق‌های صادراتی و … می‌باشد. با توجه به این مسئله استارت آپ ها می‌توانند در بازه زمانی کوتاه‌تری رشد کنند و این در نهایت نتیجه ای جزء سودآوری و رشد سریع یک پروژه نخواهد داشت.

  1. استفاده از ایده‌های جدید، ایجاد فرصت‌های ناب

ایده‌های جدید، همیشه می‌توانند دریچه ای تازه به دنیای سرمایه گذاری باز کنند. به وسیله ایده‌های خاص شما می‌توانید فرصت‌های بسیاری در راستای موفقیت اقتصادی به دست بیاورید.

توجه داشته باشید در سراسر دنیا سرمایه گذاران بزرگ با انتخاب ایده‌های ناب و با همکاری با استارت آپ های بزرگ به شرایط ایده آلی دست یافته‌اند. پس هیچ وقت ایده‌های جدید را دست کم نگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مرتبط 

شرایط خرید ملک در ترکیه

شرایط خرید ملک در ترکیه

موقعیت استراتژیک کشور ترکیه و رشد اقتصادی روزافزون آن موجب شده تا اغلب ایرانیان به سرمایه‌گذاری در این کشور علاقه‌مند شوند. ازآنجایی‌که خرید ملک موجب

سود سرمایه گذاری در ترکیه

سود سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای رو به رشد و توسعه‌یافته است که تلاش بسیاری برای جذب سرمایه دارد. تلاش دولت ترکیه در راستای جذب سرمایه تاکنون

کار آفرینی در ترکیه

کار آفرینی در ترکیه

کار آفرینی در ترکیه یک روش تضمینی برای دریافت اقامت دائم ترکیه و دریافت پاسپورت معتبر آن است. ازآنجایی‌که کارآفرینان نقش ویژه‌ای در گردش چرخ