loader image

سرمایه گذاری در ترکیه | یک سرمایه گذاری امن و حرفه ای

سرمایه گذاری در ترکیه | یک سرمایه گذاری امن و حرفه ای

این روزها همه به دنبال یک روش سرمایه گذاری حرفه ای و مناسب هستند، تا دچار زیان مالی نشوند. سرمایه گذاری در ترکیه، یکی از بهترین شیوه‌ها برای سودآوری و حفظ سرمایه اصلی شما است. در ادامه نکاتی مهم در رابطه با این نوع سرمایه گذاری را عنوان می‌کنیم. همراه با ما باشید.

سرعت رشد اقتصادی در ترکیه

تولید ناخالص داخلی ترکیه در سال ۲۰۰۲ ، ۲۳۱ میلیارد دلار بوده و در سال ۲۰۱۷ بیش از سه برابر افزایش داشته و به ۸۵۱ میلیارد دلار رسیده است. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید شرایط اقتصادی ترکیه روز به روز در حال بهبودی است و نرخ رشد تولید ناخالص داخلی آن در حال افزایش می‌باشد.

با توجه به این مسئله انتظار می‌رود که ترکیه سریع ترین میزان رشد را با نرخ رشد متوسط سالانه ۵٫۰٪ در میان کشورهای عضو OECD داشته باشد. علاوه بر این سالانه میلیون ها توریست وارد ترکیه می‌شوند و این عدد در حال افزایش است. بر این اساس هر نوع کسب و کاری می‌تواند به راحتی در این کشور به سودآوری برسد.

وجود جمعیت جوان و ماهر ترکیه

ترکیه بیش از 81 میلیون جمعیت دارد و به عنوان پرجمعیت ترین جمعیت جوان در کشورهای اروپایی شناخته می‌شود. جمعیت جوان ترکیه بسیار ماهر و تحصیل کرده است. این مسئله نقش مؤثری در به وجود آمدن افکار جدید و کسب و کارهای تازه در ترکیه دارد.

رفتار برابر با سرمایه گذاران داخلی و خارجی

دولت ترکیه با تغییر قوانین، شرایط یکسان و برابری را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی ایجاد کرده است. با توجه به این مسئله، افراد بسیاری در سراسر دنیا خواهان سرمایه گذاری در این کشور هستند. به طوری که در سال ۲۰۱۷ حدود ۵۸٫۴۰۰ شرکت با سرمایه گذاری خارجی در ترکیه وجود داشتند.

وجود زیر ساخت‌های حرفه ای در ترکیه

ترکیه دارای زیر ساخت‌های پیشرفته در زمینه‌های حمل و نقل، مخابرات و انرژی است. امکانات حمل و نقل توسعه یافته در ترکیه موجب شده که افراد بیشتری بتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب ترکیه

ترکیه به عنوان یک پل طبیعی بین شرق-غرب و شمال-جنوب است. با توجه به جایگاه ترکیه به عنوان یک نقطه مرکزی، دارای دسترسی بسیار آسانی به ۱٫۷ میلیارد مشتری در اروپا، آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا  است. این مسئله باعث به وجود آمدن فرصت های مناسب شغلی و سرمایه گذاری شده است.

فرصت‌های مناسب شغلی و مالیات بسیار کم

در سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، مالیات سازمان‌ها و شرکت‌ها از ۳۳ درصد به ۲۲ درصد کاهش یافته است. با توجه به این مسئله دولت ترکیه خواهان پشتیبانی از تمامی سرمایه گذاران است.

سخن پایانی

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید ترکیه دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری است. علاوه بر این با توجه به اینکه هزینه در کشور ترکیه بسیار پایین است، هر شخصی از هر کشوری می‌تواند با بودجه کم، شروع به یک سرمایه گذاری مطمئن در ترکیه کند.

در صورتی که شما هم به دنبال سودآوری و کسب درآمدی ایده آل هستید، بهترین گزینه برای شما سرمایه گذاری در ترکیه خواهد بود. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مرتبط 

شرایط خرید ملک در ترکیه

شرایط خرید ملک در ترکیه

موقعیت استراتژیک کشور ترکیه و رشد اقتصادی روزافزون آن موجب شده تا اغلب ایرانیان به سرمایه‌گذاری در این کشور علاقه‌مند شوند. ازآنجایی‌که خرید ملک موجب

سود سرمایه گذاری در ترکیه

سود سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای رو به رشد و توسعه‌یافته است که تلاش بسیاری برای جذب سرمایه دارد. تلاش دولت ترکیه در راستای جذب سرمایه تاکنون

کار آفرینی در ترکیه

کار آفرینی در ترکیه

کار آفرینی در ترکیه یک روش تضمینی برای دریافت اقامت دائم ترکیه و دریافت پاسپورت معتبر آن است. ازآنجایی‌که کارآفرینان نقش ویژه‌ای در گردش چرخ