خدمات برای سرمایه گذاران

خدمات برای سرمایه گذاران

سرمایه گذاران همواره در تلاش‌ هستند تا با سرمایه گذاریِ پول در گردش خود، درآمد ایده آلی را به دست آورده و سرمایه خود را توسعه بخشند.در این راستا تیم آرمین اردلان، بهترین و معتبرترینخدمات برای سرمایه گذاران را ارائه می‌دهد.

با بهره مندی از خدمات برای سرمایه گذارانمی‌توانید در بازه زمانی کوتاهی به درآمد مورد نظر خود برسید. تیم اردلان در حوزه بورس، ملک و استارتاپ به شما عزیزان آماده خدمت رسانی است.

در ادامه هر سه روش سرمایه گذاری را برای شما عنوان می‌کنیم.

 • سرمایه گذاری در بورس

بازار بورس بازاری متغیر و با ریسک بالا است، در نتیجه افزایش و کاهش قیمت‌ها را نمی‌توان به صورت دقیق حدس زد و میزان بازده مالی قابل محاسبه نیست. کسب موفقیت در این بازار که دارای پتانسیل بالایی برای سودآوری است نیاز به مطالعه و دانش کافی دارد.

سود در بازار بورس از ۲ محل به دست میاید:

سود نقدی که پس از برگزاری مجمع سالانه به شرکت کنندگان در بورس تعلق می‌گیرد.

کسب سود از طریق اختلاف ارزش سهم خریده شده از ارزش جدید سهم (در صورتی که ارزش جدید روندی افزایشی داشته باشد).

 • سرمایه گذاری در ملک

از اساسی ترین نیازها و دغدغه‌های هر فرد تأمین مسکن است. به موجب تأثیر مهم مسکن در زندگی افراد و بالا رفتن قیمت ملک و زمین، دولت‌ها تسهیلاتی را در اختیار تمام افراد جامعه قرار می‌دهند تا از آن استفاده کرده و صاحب خانه شوند.

سرمایه گذاری در ملک تأثیر مهمی را در بخش اقتصادی ایران دارد، زیرا ساختمان سازی جزء صنایع اول کشور به‌حساب می‌آید. سهم بازارهای دیگر مانند کشاورزی، صنایع معدنی و ماشین سازی نسبت به مسکن کمتر می‌باشد. چشم انداز این صنعت، با توجه به جمعیت جوان و در حال افزایشدر کشور همچنان داغ بوده و روند رو به رشدی خواهد داشت.

مزایای سرمایه گذاری در مسکن:

 1. سرمایه گذاری در ملک نسبت به سرمایه گذاری‌های دیگر ریسک کمتری دارد.
 2. هنگام تورم در جامعه، ارزش مسکن افزایش پیدا می‌کند و سرمایه شما بیشتر می‌شود.
 3. قسمتی از پول سرمایه گذاری در مسکن توسط، تسهیلات دولتی و وام‌ها تأمین می‌شود.
 4. با بالا رفتن ارزش مسکن میزان سود پرداختی وام شما بیشتر نمی‌شود و شما نیاز نیست هزینه بیشتری بدهید.
 • سرمایه گذاری در استارت آپ

برای اینکه سرمایه گذاری در استارت آپ توأم با موفقیت باشد، در ابتدا، باید استارت آپ و نوع فعالیت آن را بررسی کنید و نسبت به اهداف خود آگاهی کامل را به دست آورید. سپس برای تکمیل تیم از افرادی که دانش کافی در زمینه فعالیت شما دارند را، استفاده کنید. در آخر با توجه به هدف استارت آپ و هم فکری تیمتخصصی‌تان روش سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید.

روش‌های سرمایه گذاری در استارت آپ

الف) استفاده از سرمایه شخصی

به روشی که شما از سرمایه خودتان استفاده می‌کنید سرمایه شخصی میگویند. حال این سرمایه ممکن است متعلق به خودتان باشد یا اقوام و آشنایانی که این سرمایه را در اختیار شما قرار می‌دهند.

ویژگی‌های سرمایه گذاری شخصی

معمولاً در این روش سرمایه گذار، سرمایه محدودی دارد در نتیجه روند کارها کندتر پیش می‌رود و برای رسیدن به سود زمان بیشتری نیاز است.

بازاریابان معتقدند اگر یک استارت آپ تلاش کند هزینه‌ها را، از طریق سرمایه شخصی پرداخت کند، شانس بیشتری برای رسیدن به هدف خواهد داشت.

استفاده از سرمایه بیرونی

در این روش شما از فرد یا سازمانی مبلغی را برای سرمایه گذاری قرض می‌گیرید. سازمان این سرمایه را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ مانند وام‌هایی که بانک‌ها و صندوق‌های مالی با شرایط و ضوابط خود در اختیارتان قرار می‌دهند.

ویژگی‌های سرمایه گذاری بیرونی

نسبت به روش قبل زودتر و راحت‌تر به هدفتان خواهید رسید.

گرفتن وام زمانی باعث موفقیت شما می‌شود که در بازه زمانی مشخص به سود مکفی دست پیدا کنید. تا علاوه بر پرداخت بدهیتان، بازده مالی خوبی برای استارت آپ شما داشته باشد. در غیر این صورت اعتبار و سرمایه خودتان را از دست خواهید داد و مجبور به پرداخت جریمه دیر کرد وام نیز می‌شوید.

ب) شراکت با افراد حقیقییا حقوقی (شراکت در سهام)

در این روش شخص یا سازمانی مبلغی را به عنوان سرمایه به شما می‌دهند و شما نیز مقدار مشخصی از سهام استارت آپ را به آن شخص حقیقییا حقوقی واگذار می‌کنید. نسبت به روش قبلی افراد و مجموعه‌های کمتری حاضر هستند با این شرایط، سرمایه را در اختیار شما بگذارند.

سخن آخر

با سرمایه گذاری هوشمندانه در هر یکی از بخش‌های بالا می‌توانید به سودآوری رسیده و ارزش پولتان را حفظ کنید.

تیم آرمین اردلان با در نظر گرفتن شرایط شما و هدفی که دارید، بهترین شیوه را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

برای کسب اطلاع بیشتر از خدمات سرمایه گذاری می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • همه
 • استارتاپ ها
 • املاک
 • شرکت ها
 • طرح های اقتصادی
 • همه
 • استارتاپ ها
 • املاک
 • شرکت ها
 • طرح های اقتصادی